З Днем військового журналіста

Добавлено: 16.02.2022 Переглянуто: 414

16 лютого в Україні відзначається День військового журналіста.

Військові журналісти із самого початку російської агресії на Донбасі були поряд із захисниками Батьківщини. Ризикуючи своїм життям, вони виконували важливе призначення, аби здобути оперативну й правдиву інформацію.

Вітаємо всіх військових журналістів з їхнім професійному святом! Бажаємо тільки гарних новин!

Довідково: дату для урочистого дня обрали не випадково. Саме 16 лютого 2015 року неподалік міста Дебальцеве під час виконання бойового завдання загинув редактор редакції телебачення Телерадіостудії Міністерства оборони України Бриз капітан 3 рангу Дмитро Лабуткін. Він до останнього подиху продовжував вести зйомку подій, з честю виконавши як військовий, так і журналістський обов’язок.