День єднання у ВІТІ

Добавлено: 16.02.2022 Переглянуто: 516

16 лютого, вперше в історії нашої держави, згідно указу Президента України Володимира Зеленського, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, оголошено День єднання.

О 10:00 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели урочисте шикування з підняттям державного прапору та виконанням Державного Гімну України.

З днем єднання, Україно! Схід, Захід, Південь, Північ - тільки разом!