У ВІТІ відбулось заняття «Вступ до магістратури – 2022»

Добавлено: 15.02.2022 Переглянуто: 694

14 лютого для особового складу факультету інформаційних технологій було проведено заняття «Вступ до магістратури – 2022». Керівником заняття виступив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

В ході заняття заступник начальника інституту з навчальної роботи довів до особового складу особливості вступної кампанії 2022 року до магістратури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та особливості фахової підготовки випускників, дати проведення вступної кампанії та випуску – 2022, розповів про єдиний фаховий вступний іспит та єдиний вступний іспит (з іноземної мови) при вступі до магістратури до військових вишів України.

Наприкінці заняття відбулась дискусія щодо системних змін у професійній військовій освіті, також офіцером було надано ґрунтовні відповіді на порушені особовим складом запитання.