MITIT Sport Stars: Курсант ВІТІ присвятив власний рекорд з виходів силою річниці інституту

Добавлено: 14.02.2022 Переглянуто: 495

10 лютого курсант факультету інформаційних технологій солдат Савицький Нікіта поставив новий рекорд інституту та присвятив його 104-й річниці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Курсант зробив 104 рази вихід силою, що стало знаковим числом для нього та для ВІТІ, адже саме в цьому році інститут святкував свою 104-ту річницю.

Фіксували рекорд кращі викладачі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.

- Для мене Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут став другою домівкою, місцем, де я хочу і можу розвиватися. Саме тому, я поставив собі за мету до річниці інституту зробити свій внесок, який став для мене і для всього інституту новим рекордом!- не ховаючи емоцій ділиться рекордсмен.

Ми дуже раді, що в нашому закладі навчаються такі спортивні та шляхетні військовослужбовці.

Вітаємо Нікіту з власним рекордом! Бажаємо і надалі розвиватися, іти до своєї мети та ставити нові рекорди!