ХVІ воєнно-наукова конференція курсантів інституту

Добавлено: 21.06.2017 Переглянуто: 938

15 червня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулася ХVІ конференція воєнно-наукового товариства курсантів інституту.

Метою її проведення є підведення підсумків наукової роботи курсантів, обмін науковою інформацією, популяризація кращих наукових робіт та широкого обміну відгуками по них, а також подальша активізація роботи воєнно-наукових товариств факультетів інституту та наукових гуртків кафедр щодо залучення до наукової роботи курсантів інституту.

На пленарних та секційних засіданнях було заслухано 109 доповідей та повідомлень курсантів.

В роботі конференції взяли участь понад 200 курсантів інституту, 35 науково-педагогічних працівників.

Всі доповіді були цікавими, містили наукову новизну, практичну значимість.

Найбільше обговорення викликали доповіді курсантів факультету №2: старшого солдата Дніпровської А.М., молодшого сержанта Яворського Ю.В., солдата Кравченка А.О., солдата Гавліцького В.Ф., старшого солдата Бойко Є.С., сержанта Мартиненка А.Г., солдата Назарука В.О.; факультету № 3: сержанта Кравчука І.В., солдата Смаль А.О., солдата Марчука О.В., солдата Рубіжанського Є.О., солдата Кузь А.О., солдата Соловйова Р.Е., солдата Туз М.Ю., старшого солдата Лупан О.І., солдата Сліпкань В.В.

На високому рівні пройшла конференція на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін, де доповіді курсантів Галася М.М., Буликан А.В., Дєєва В.Б., Швець Ю.О., Покотилюка О.О. викликали живий інтерес та активне обговорення. Учасникам було рекомендовано продовжити свої дослідження.

Результати проведення конференції показали високий рівень підготовки її учасників та зацікавленість майбутніх офіцерів науковою діяльністю, бажанням створити якісно нові Збройні Сили.

Автори найкращих доповідей будуть заохочені наказом начальника інституту про підсумки роботи воєнно-наукового товариства інституту за навчальний рік.