#ВІТІ_104: Сезон Днів відкритих дверей розпочато

Добавлено: 22.01.2022 Переглянуто: 485

22 січня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на честь Дня інституту відбувся День відкритих дверей.

На гостей чекала цікава та насичена програма знайомства з інститутом. Захід було розпочато з презентації змін до Правил прийому до ВІТІ, яку провів заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

Гості заходу відвідали такі кафедри:

- кафедра Кібербезпеки;

- кафедра Комп'ютерних інформаційних технологій;

- кафедра Автоматизованих систем управління;

- кафедра Бойового застосування підрозділів зв'язку;

- кафедра Загальновійськових дисциплін;

- кафедра Спеціальних інформаційних систем та робототехнічних комплексів.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відповіли на всі запитання, порушені гостями заходу, та із задоволенням поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками.

Наприкінці заходу майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам запропонували зазирнути до спортивної зали та оновлених спортивних майданчиків, відвідати виставку зброї, а також позмагатися з курсантами інституту в інтерактивному тирі на кафедрі Загальної тактики.

#ВІТІ_104