«Про тих хто вистояв, але не вистояв бетон»

Добавлено: 16.01.2022 Переглянуто: 408

Напередодні Дня памяті захисників Донецького аеропорту яке відзначення щороку 20-го січня – у день, коли завершилася оборона, а Україна водночас втратила у ДАП найбільше своїх синів. Курсанти факультету телекомунікаційних систем переглянули документальний фільм про українських кіборгів, які в повному оточенні тримали оборону аеропорту 242 дні.

- їхній подвиг для нас, є прикладом непорушної стійкості та любові до рідної землі, зазначив заступник начальника факультету підполковник Антон Ланко

Перед початком перегляду фільму зв’язківці вшанували хвилиною мовчання захихтсників які віддали своє життя за Україну.