ВСТУП-2022, прийом на навчання для здобуття ступеня вишщої освіти БАКАЛАВР, МАГІСТР, PhD (Правила прийому на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2022 році)

Пластуни урочисто передали до ВІТІ Вифлеємський Вогонь Миру

Добавлено: 05.01.2022 Переглянуто: 163

Щороку, в передріздвяний час, світом мандрує Вифлеєвський вогонь миру. Завдяки пластунам він безперервно передається з рук у руки, а сама традиція плекається з покоління в покоління.

Цьогоріч підопічні 75 Пластового куреня імені Героїв бою під Крутами принесли Вифлеємський вогонь до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Військовослужбовці інституту запалили свої свічки Вогнем Миру як символ незгасимої віри, сили та єдності, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а завдяки пластунам, він випромінює тепло і в Українських містах.

Символічним є і той факт, що 75 Пластовий курінь, який передав вогонь миру ВІТІ носить почесне найменування "Героїв Крут".

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2022.