ВСТУП-2022, прийом на навчання для здобуття ступеня вишщої освіти БАКАЛАВР, МАГІСТР, PhD (Правила прийому на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2022 році)

Увага! 5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

Добавлено: 05.01.2022 Переглянуто: 90

5 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 22 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови відбудеться 19 березня.

Пробні тестування з математики, історії України, географії, фізики, а також з іноземних мов відбудуться 26 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Детальна інформація: ПРОБНЕ ЗНО 2022

Обов’язковими умовами вступу до ВІТІ для цивільної молоді є, три сертифікати ЗНО: (Українська мова , Математика, Фізика або Іноземна мова або Історія України або Географія).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2022.