ВСТУП-2022, прийом на навчання для здобуття ступеня вишщої освіти БАКАЛАВР, МАГІСТР, PhD (Правила прийому на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2022 році)

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 01.01.2022 Переглянуто: 214

Дорогі друзі, щиросердечно вітаю вас з прийдешнім 2022 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, аби плідний вклад кожного воїна ознаменувався неймовірним успіхом. Щоб в Новому році наші голови відвідували тільки світлі і багатообіцяючі думки, а також, чекали удача і щастя! Бадьорого вам настрою і перспективних починань!

Нехай Новий рік принесе здійснення заповітних бажань, подарує нові надії, відкриє перспективні горизонти і стане плідним роком для нових досягнень в кар'єрі та особистому житті!

З повагою, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал – майор Віктор Остапчук

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2022.