28 квітня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

ДОСКОНАЛЕ ВОЛОДІННЯ СВОЄЮ ЗБРОЄЮ ТА ТЕХНІКОЮ – Є ОДНИМ З ГОЛОВНИХ У ДОСЯГНЕННІ ПЕРЕМОГИ НАД ПРОТИВНИКОМ

Добавлено: 12.06.2017 Переглянуто: 292


Під час польового виходу з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, на фондах навчально-матеріальної бази батальйону забезпечення навчального процесу, під керівництвом: науково-педагогічних працівників кафедри «Технічного та метрологічного забезпечення були проведені практичні заняття відповідно до програми підготовки водіїв категорії «В», «С».

В процесі заняття були відпрацьовані елементи практичного водіння автомобіля, що є головним елементом маршової підготовки військ, яке полягає в:

– умінні в короткий термін готувати машину до довготривалого маршу в складних умовах;

– умінні керувати автомобілем на високих (максимально допустимих) швидкостях в одиночному порядку та в складі колони по всім видам доріг;

– в фізичній та психологічній підготовці до здійснення довготривалого маршу в умовах загрози застосування противником зброї;

– умінні швидко виявляти та усувати несправності автомобіля, підтримувати його в постійній готовності до використання в різних умовах.

Враховуючи вимоги сьогодення та досвід участі у АТО, додатково були відпрацьовані питання буксирування автомобілів в різних умовах різними способами зчеплення, та проведення поточного ремонту автомобіля в польових умовах, для чого були розгорнуті відповідні робочі місця. Крім отримання навичок буксирування, було відпрацьовано нормативи по заміні колеса автомобіля КАМАЗ 4310, ЗІЛ – 131, та проведення його поточного ремонту.

Слід зазначити, що дане практичне заняття готує майбутніх офіцерів-зв’язківців до дій в умовах реального бою, або екстремальних умовах, де він зможе не тільки сам виконувати складні прийоми управління автомобілем, а й навчити інших, що врятує життя та боєздатність його підрозділу.

В цілому, під час проведення занять була досягнута не тільки навчальна, а й виховна мета – впевненість у самому собі, у своїх силах, у своїй зброї та техніці, а також досконале володіння нею – є одним головних у досягненні перемоги над противником.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх