ВСТУП-2022, прийом на навчання для здобуття ступеня вишщої освіти БАКАЛАВР, МАГІСТР, PhD (Правила прийому на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2022 році)

За підсумками діяльності 2021 року було визначено Кращу кафедру ВІТІ - 2021

Добавлено: 25.12.2021 Переглянуто: 278

Визначення переможців відбувалося в рамках Огляду-конкурсу «Краща кафедра 2021 року» за двома номінаціями: "Краща загальноосвітня кафедра" та "Краща випускна кафедра".

За результатами конкурсу, переможцем в номінації "Краща загальноосвітня кафедра" стала кафедра іноземних мов (завідувачка кафедри кандидат філологічних наук працівник ЗСУ Тетяна Храбан).

В номінації "Краща випускна кафедра" перемогу здобули колектив кафедри автоматизованих систем управління (начальник кафедри доктор технічних наук полковник Олег Сова).

Начальник інституту особисто привітав колективи кафедр, вручивши нагороди та довівши наказ про призначення грошових премій переможцям.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2022.