Кафедра "Військової підготовки" оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу"                         Інститут оголошує набір 2017 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти 3-го курсу ВІТІ змагалися на першість інституту серед факультетів з пляжного волейболу

Добавлено: 06.06.2017

Під час проведення вихідного дня 4 червня з курсантами інституту, які зараз знаходяться на польовому виході провели спортивні змагання. Кафедра фізичного виховання та спорту організувала чемпіонат з пляжного волейболу. Свято спорту з самого початку і до кінця проходило в дружній атмосфері. У змаганнях взяли участь 3 збірних команди від факультетів інституту. Усі бажаючі могли прийти подивитися змагання та повболівати за своїх товаришів.

Змагання проводились за круговою системою. За результатами змагань І місце посів факультет Телекомунікаційних систем, на ІІ місці опинився факультет Інформаційних технологій, а ІІІ місце виборов факультет Бойового застосування систем управління та зв’язку. Переможці отримали кубок та дипломи. Бажаємо усім учасникам удачі, подальших перемог і позитивного відношення до спорту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Зауваження та пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.