Зв’язківці коледжу сержантського складу ВІТІ вдосконалюють практичні навички на полігоні

Добавлено: 02.06.2017 Переглянуто: 1174

На базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України 30 травня та 1 червня пройшли практичні заняття з курсантами першого курсу Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації в полі на тему: «Дії командира відділення на полі бою», які тривали два дні.

Заняття проводилися на трьох навчальних пунктах, де учасники відпрацювали практичні аспекти з усіх загальновійськових дисциплін. З урахуванням досвіду АТО курсанти також вдосконалювали навички з тактичної, вогневої, інженерної , спеціальної підготовки і тактичної медицини.