У ВІТІ проведена І Міжнародна науково-технічна конференція

Добавлено: 25.11.2021 Переглянуто: 563

25 листопада у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалася І Міжнародна науково-технічна конференція “Системи і технології зв’язку, інформатизації та кібербезпеки: актуальні питання і тенденції розвитку".

Участь у заході взяли представники 3 країн світу – Болгарія, Азербайджан та Естонія.

Захід триватиме 25-26 листопада в онлайн-форматі.

Роботу конференції відкрив– заступник начальника інституту з наукової роботи полковник Григорій Радзівілов, який звернувся до учасників з вітальним словам та побажаннями плідної співпраці

Учасники конференції обговорюватимуть актуальні питання забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України, напрямки розвитку та проблеми сучасних телекомунікацій, перспективні напрями забезпечення інформаційної безпеки.

- Цей захід дозволить учасникам обмінятись досвідом, проаналізувати стан та перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж як у Україні, так і в країнах НАТО, розглянути питання інформаційних технологій та кібербезпеки. Це дозволить спрямувати підготовку військових фахівців в напрямку підвищення боєздатності нашої держави в умовах війни з Росією та застосувати наукові досягнення в розвитку сучасних телекомунікаційних систем та мереж.

Бажаємо всім учасникам науково-практичної конференції плідної роботи, нових наукових звершень.

Збірник матеріалів перщої міжнародної науково-технічної конференції “Системи і технології зв’язку, інформатизації та кібербезпеки: актуальні питання і тенденції розвитку” (7,34 Мбайт): Завантажити

Телефон: (044)256-22-73 Е-mail: [email protected]