Сезон zoom-зустрічей триває: офіцери та курсанти поспілкувалися з ліцеїстами

Добавлено: 19.11.2021 Переглянуто: 130

17 листопада відбулась онлайн-зустріч для ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя Красного Поля.

До заходу доєдналися офіцери та курсанти кафедри "Спеціальних інформаційних систем та робототехнічних комплексів" Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Курсанти поділились враженнями щодо навчання в інституті, дали поради для вступу до ВІТІ, а також відповіли на всі питання, порушені ліцеїстами.

В свою чергу, майор Дар'я Петрова ознайомила гостей онлайн-зустрічі з правилами прийому до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та розповіла майбутнім абітурієнтам про специфіку навчання.