Щорічний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон»

Добавлено: 25.05.2017 Переглянуто: 1167

20-21 травня 2017 року Управлінням у справах сім’ї , молоді та спорту облдержадміністрації м. Полтави проводився щорічний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон». Захід проходив на базі ПОДОЦ «Маяк» в с. Головач, Полтавського району. Програма військово-патріотичного проекту включала: ознайомлення з тактикою розвідувально-диверсійних груп, мінну безпеку та допомогу пораненому в умовах наближених до бойових. Військовослужбовці Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації взяли участь у проекті. До складу команди увійшли курсанти: Хлистуненко Я.Д., Скоряк І.В., Роспірко Н.О., Ніколаєнко Ю.Ю.

Після закінчення заходу команда коледжу отримала подяку за організацію проведення Обласного військово-патріотичного проекту – «Жіночий батальйон».