Курсанти ВІТІ посіли перше місце в турнірі зі "Стронгмену"

Добавлено: 16.10.2021 Переглянуто: 217

14 жовтня Курсанти ВІТІ посіли перше місце в турнірі зі "Стронгмену"у місті Києві проходив турнір зі "Стронгмену" серед військовослужбовців Збройних Сил України, присвячений вшануванню пам'яті воїнів АТО (ООС) "V-й меморіал героїв АТО (ООС).

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, у складі команди, вибороли 1 місце у боротьбі за перемогу.

До складу команди увійшли :

- курсант факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку Олександр Бугай;

- курсант факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку Максим Фесюн;

- курсант факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку Артем Крючков;

- курсант факультету Телекомунікаційних систем Олексій Дубіль.

Хлопці змагались у таких видах:

- Трекпуш (штовхання вантажного автомобіля);

- Підйом подвійної колоди;

- Естафета;

- Станова тяга;

- Перекидання кулі через поперечину - манхуд стоун.

На всіх етапах змагання хлопці набрали максимальну кількість балів - 20, тим самим вибороли для команди почесне 1 місце!

Вітаємо курсантів із перемогою! Бажаємо і надалі впевнено крокувати до своєї мети!