У ВІТІ відбувся Прямий ефір з першокурсниками

Добавлено: 16.10.2021 Переглянуто: 192

Сьогодні, 16 жовтня, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулася онлайн-зустріч "Прямий ефір з першокурсниками".

Новою ведучою прямих ефірів стала курсантка факультету телекомунікаційних систем солдат Світлана Маленко.

Гостями прямого ефіру стали представники факультетів - курсанти першого курсу:

-факультет телекомунікаційних систем представив курсант Нікіта Туршу;

-факультет інформаційних технологій - курсант Олексій Польовий;

-факультет бойового застосування систем управління та зв’язку - курсантка Олександра Кожухова.

Під час зустрічі першокурсники розповіли глядачам про спеціальності та напрямки кожного з факультетів, поділились особистими враженнями, щодо вступу до інституту, проходження Первинної військової професійної підготовки, навчання в інституті, а також багато цікавої інформації курсантського життя у ВІТі.

Не встигли подивитися "Прямий ефір з першокурсниками"? Тоді переходьте за посиланням та дивіться збережену трансляцію

У ВІТІ відбулась онлайн-зустріч (16.10.2021)