Курсанти ВІТІ відвідали кінотеатр "СУПУТНИК"

Добавлено: 15.10.2021 Переглянуто: 362

Курсанти факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за підтримки Відділу культурологічного забезпечення військ Центру МПЗ відвідали кінотеатр СУПУТНИК, де переглянули українську комедію режисерки Аліни Бухтіярової "Бурштинові копи".

Український кінематограф в останні роки стрімко зростає. Серед молоді дуже популярним є прагнення до рідного - українського. Тому курсанти ВІТІ вважають, що насамперед потрібно дивитися українські фільми.

Після перегляду комедії "Бурштинові копи", курсанти зарядились гарним настороєм та позитивом!