Хочеш дізнатись: як це, бути першокурсником ВІТІ? Дивись у прямому ефірі

Добавлено: 15.10.2021 Переглянуто: 208

Військовий інститут – це не просто заклад, де можна отримати вищу освіту, в першу чергу це відповідальність за свої обов’язки та свій вибір.

Кожен абітурієнт повинен відповідально поставитися до вступу до вищого військового навчального закладу.

Як же це: бути першокурсником ВІТІ? Ви можете дізнатися долучившись до Прямого ефіру на наших офіційних сторінках у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Вже 16 жовтня 2021 о 10:00 у майбутніх абітурієнтів та їх батьків буде можливість поспілкуватись з першокурсниками ВІТІ набору 2021, дізнатися Порядок дій вступника під час вступу до Військового інституту, отримати відповіді на питання щодо вступу та навчання у ВІТІ, проведення ПВПП та загалом про курсантське життя.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до Прямого ефіру з першокурсниками! Із нетерпінням чекаємо на онлайн-зустріч з вами!