«Під захистом твоїм, свята Покрово»

Добавлено: 14.10.2021 Переглянуто: 377

11 жовтня напередодні свята Дня захисника України курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вітали працівники Національного музею літератури України, які організували концерт-привітання «Під захистом твоїм, свята Покрова».

Свято вийшло надзвичайно теплим та цікавим, курсанти послухали виступи музикантів: Живосила Лютого (бандуриста, народознавця) та Осяйної (Оксани Бут - учасниці гурту "Буття"); Максима Бережнюка - музиканта віртуоза, учасника ансамблю "Дніпро". Сюрпризом заходу стало привітання поета - Володимира Тимчука - підполковника Збройних сил України, викладача Академії сухопутних військ України (м. Львів).

Не шкодували курсанти аплодисментів для акторів-студентів Київського національного університету театру кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого: Володимира Мішукова, Владислава Корольова, Владислава Демченка, Ольги Нагірняк, Анастасії Пісковець, Рамана Масто, Марії Буймович, Єлизавети Бурштин – це випускники майстерні н.а. України Олега Замятіна, викладача зі сценічної мови – доцента, з.а.України Лариса Недін.

Зустріч вийшла натхненною, інформаційно насиченою та радісною.