Привітання до Дня захисників і захисниць України начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 14.10.2021 Переглянуто: 445

Шановні захисники та захисниці України, колеги та бойові друзі!

14 жовтня – особливий день для українців. Сьогодні свято кожного та кожної, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Символічно, що День захисників та захисниць і День козацтва відзначаються разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Прийміть щирі вітання зі святом, що зібрало багатовікову історію, доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Щиро зичу вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Нехай кожен новий день наповнюється новими здобутками та перемогами!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук