Курсанти ВІТІ продовжують уроки мужності для найменших

Добавлено: 13.10.2021 Переглянуто: 399

Напередодні Дня захисників та захисниць України курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели національно-патріотичний захід у Дошкільному навчальному закладі №83.

Військовослужбовці відвідали групу "Сонечко", де поспілкувались з дітьми, в ігровій формі, пояснили малятам наскільки важливою є військова діяльність.

Малюки отримали від зустрічі багато позитивних емоцій та вражень. Також курсанти подарували дітлахам власні розробки: іграшку-квадрокоптер та брелоки на згадку про зустріч!