УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У ВІТІ завершилися курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку

Добавлено: 13.10.2021 Переглянуто: 110


У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на базі кафедри Технічного та метрологічного забезпечення факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було проведено курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку.

Упродовж тижня під керівництвом науково-педагогічних працівників інституту, слухачі поглиблювали теоретичні знання та удосконалювали набуті раніше уміння щодо виконання задач службової діяльності на відповідних посадах.

Офіцери покращували практичні навички з організації експлуатації сучасних засобів зв’язку та їх списання, діагностування засобів зв’язку, перевірки працездатності, організації системи електроживлення в інтересах військових підрозділів в умовах ведення бойових дій.

По завершенню навчання, слухачі складали заліки та отримали відповідний сертифікат про проходження курсів підвищення кваліфікації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх