Представники ВІТІ взяли участь у конференції НАТО з опрацювання навчальних програм з розбудови доброчесності

Добавлено: 13.10.2021 Переглянуто: 109

За участю керівництва та науково-педагогічного складу інституту, в рамках Програми НАТО з розбудови доброчесності, відбулась щорічна конференція НАТО з опрацювання навчальних програм з розбудови доброчесності.

У заході взяли участь: заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, старший викладач кафедри військово-гуманітарних дисциплін підполковник Роман Скидан, викладач кафедри військової підготовки майор Павло Сердюк та методист навчального відділу працівник ЗС України Тетяна Лемак.

У ході зустрічі, яка відбувалась онлайн, обговорювались зміни та доповнення до навчальних програм з розбудови доброчесності.