ВІТІ з робочим візитом відвідав іноземний Радник з питань професійної військової освіти

Добавлено: 12.10.2021 Переглянуто: 105

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулась робоча зустріч керівництва інституту з Радником з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО В Україні підполковником Стасісом Палдунасом.

У заході взяли участь заступники начальника інституту – з навчальної роботи полковник Олексій Сілко та наукової роботи полковник Григорій Радзивілов.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшого долучення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут до Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP – Defence Education Enchancement Program), а також розвиток міжнародного співробітництва інституту у сфері освіти та науки.