У ВІТІ розпочалися курси підвищення кваліфікації офіцерів командної ланки

Добавлено: 11.10.2021 Переглянуто: 446

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалися курси підвищення кваліфікації офіцерів командної ланки з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку.

Протягом трьох тижнів слухачі удосконалюватимуть знання, уміння та практичні навички для виконання обов'язків за посадами, які передбачають забезпечення якісної експлуатації новітніх військових засобів зв’язку.

По завершенню курсів, слухачі, які успішно закінчили навчання, отримають відповідний сертифікат.