Музейні вихідні курсантів-звязківців

Добавлено: 10.10.2021 Переглянуто: 422

Досить насичено та ґрунтовно провели вихідні курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які відвідали три провідних музеї країни.

Національний музей історії України у Другій світовій війні; Національний військово-історичний музей; Музей Гетьманства.

На курсантів чекали змістовні екскурсії та безліч цікавих фактів, котрі неабияк захопили зв’язківців.

Iсторичні пам'ятки, від яких неможливо відірвати погляд, адже кожна річ – це безцінне культурне надбання народу, яке зближує нас з предками.