Перший військовий марафон: курсанти ВІТІ взяли участь у забігу "Military run ua"

Добавлено: 10.10.2021 Переглянуто: 178

"Military run ua" - захід задля об’єднання нації довкола своїх захисників, приурочений до 30-річчя Збройних Сил України. Це перший у Європі благодійний забіг під егідою армії, яка бере участь у війні.

5 кілометрів;

10 кілометрів.

Марафон "Military run ua", від благодійного фонду"Ветеранська десятка" - не просто забіг на певну дистанцію, це виклик для кожного військовослужбовця.

Довідково: на перший Український військовий забіг зареєструвався Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, його заступник Євген Мойсюк.

Також підтримати українських братів по зброї своєю участю у забігу вирішили також військовослужбовці з Литви, Великої Британії, Канади, США та Швеції.