Курсанти ВІТІ відвідали фестиваль польової кухні

Добавлено: 09.10.2021 Переглянуто: 156

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Національний історико-архітектурний музеї "Київська фортеця”, на території якого відбувся фестиваль польової кухні з майстер-класом з приготуванням справжнього фронтового кулешу від Народного героя України, кавалера Ордену Свободи, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Всеволода Стеблюка.

Крім частування польовою кашею, курсантам провели екскурсію по музею, де представлено унікальні експозиції з сучасної війни на Сході України, багато з яких передав музею саме Всеволод Стеблюк.

Довідково: Фестиваль польової кухні приурочений до Дня захисників та захисниць України, започатковано НІАМ "Київська фортеця" спільно з ГО "Інститут медико-соціальних проблем вразливих категорій населення" та ГО Українська асоціація військової медицини" в 2019р.