Курсанти ВІТІ взяли участь у заходах присвячених 80-м роковинам трагедії у Бабиному Яру

Добавлено: 03.10.2021 Переглянуто: 384

3 жовтня відбувся Культурологічний похід до Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» присвячений 80-м роковинам трагедії у Бабиному Яру. У заході взяли участь курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут під керівництвом завідувачки музею інституту Наталії Кравченко.

У ході заходу військовослужбовці відвідали пам’ятники та меморіали, які відображають трагедію українського, єврейського та ромського народів, ознайомились із короткою історією окупації столиці та прослухали інформацію про трагічну історію.

Наприкінці заходу, курсанти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Довідково: Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і партизанів, в’язнів Сирецького концтабору.