Ювенальні поліцейські Києва провели заняття для курсантів ВІТІ

Добавлено: 03.10.2021 Переглянуто: 393

З метою запобігання вживання наркотиків серед військовослужбовців, поліцейські Печерського управління поліції ГУНП у місті Києві завітали до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, де провели заняття-застереження.

Працівники правоохоронних органів розповіли курсантам про шкідливість вживання наркотичних засобів та їх пагубний вплив на організм. Окрім безповоротної шкоди здоров’ю, за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів наступають і правові наслідки.

Також, вони розповіли про основні види правопорушень серед неповнолітніх та міри покарання за них.