Привітання начальника інституту з Днем працівників освіти

Добавлено: 03.10.2021 Переглянуто: 184

Шановні працівники освіти!

Кожен працівник освіти Військового інституту є частиною великої команди, яка прославляє своїми здобутками славетний навчальний заклад, де навчаються справжні патріоти України, лідери та професіонали своєї справи.

Сьогодні кожен з вас може пишатись приналежністю до системи військової освіти, завдяки своїй багаторічній праці ви здійснюєте вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави - готуєте високоосвічених військових фахівців.

Висловлюю вам, дорогі колеги, глибоку повагу за високий професіоналізм, невтомну працю і прагнення виростити нову генерацію Українського війська.

Бажаю міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності в ім’я України та її Збройних Сил!

Я щиро переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться повною мірою реалізувати поставлену мету!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук