У ВІТІ відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Добавлено: 01.10.2021 Переглянуто: 216

Щороку, в першу неділю жовтня, наша країна відзначає День працівників освіти. Це не тільки професійне свято викладачів, а свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації іменя Героїв Крут відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Для привітання працівників освіти навчального закладу, ініціативною групою курсантів було організовано інтерактивну концертну програму.

Начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук привітав всіх працівників освіти, а також нагородив особовий склад відзнаками від Головнокомандувача Збройних Сил України, грамотами та подяками від Командувача Військ зв’язку та Кібербезпеки Збройних Сил України, подяками від Голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та грамотами і подяками від начальника інституту.

Розповідати про яскравий захід можна нескінченно багато, але краще подивитись!