Курсанти ВІТІ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта, виховання та навчання: вітчизняний та міжнародний досвід"

Добавлено: 30.09.2021 Переглянуто: 154

30 вересня відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Освіта, виховання та навчання: вітчизняний та міжнародний досвід" присвячена вшануванню 86-ої річниці з Дня народження професора Євгенія Васильовича Коршака.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут також взяли участь у конференції.

Під керівництвом професора кафедри математики та фізики Суся Богдана Арсентійовича, курсанти виступали із такими доповідями: -солдат Широков Михайло, старший солдат Подгорнова Діана "Нерозв'язані проблеми досліду Малькенсона" ;

-солдат Маленко Світлана, солдат Андрушків Олена: " Рух частинки з великою швидкістю як хвильовий процес".

Пишаємось нашою юною науковою елітою!