Курс професійного розвитку за участю данських військових фахівців

Добавлено: 30.09.2021 Переглянуто: 279

Від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут до участі в курсі залучалися заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко та начальник кафедри автоматизованих систем управління полковник Олег Сова.

Впродовж тижня учасники курсу переймали досвід від експертів Збройних сил Королівства Данія щодо планування, організації, впровадження та вдосконалення освітніх програм за стандартами і процедурами НАТО. Вся комунікація під час проведення курсу відбувалася винятково англійською мовою.

Дякуємо нашим європейським колегам за надану інформацію та поради. Весь отриманий від інструкторів досвід буде проаналізовано з метою вироблення рекомендацій до удосконалення освітнього процесу у ВІТІ.