У ВІТІ відбулась робоча зустріч з представниками НАТО

Добавлено: 23.09.2021 Переглянуто: 234

В рамках підготовки до проведення «Днів НАТО» у вищих військових навчальних закладах Збройних Сил України, 23 вересня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулась робоча зустріч із представниками НАТО.

Ознайомчий візит відбувався за участі начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майора Віктора Остапчука.

Під час зустрічі представники Головного управління партнерства Стратегічного комундування НАТО ознайомились із навчально-матеріальною базою інституту, провели зустрічі з відповідальними посадовими особами та оглянули навчальні аудиторії, в яких будуть проводитись відповідні заходи в подальшому.