Курсанти ВІТІ взяли участь у Щорічній міжнародній екологічній акції “World Cleanup Day”

Добавлено: 18.09.2021 Переглянуто: 204

18 вересня курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут долучились до Щорічної міжнародної екологічної акції «Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” в України», в якій беруть участь представники 180 країн світу.

Акція проводилась з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля серед громадян, поліпшення екологічної ситуації у місті Київ.

Курсанти інституту долучились до прибирання на локації Печерського району міста Київ – Аскольдова могила.

Запрошуємо усіх небайдужих доєднатись до акції! Збережемо екологію України разом! #Побачивприбери