У ВІТІ відбулись курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань експлуатації новітніх засобів зв’язку

Добавлено: 18.09.2021 Переглянуто: 255

З 13 по 18 вересня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на базі кафедри телекомунікаційних систем та мереж було проведено курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань експлуатації новітніх засобів зв’язку.

Протягом тижня слухачі курсів поглиблювали знання та удосконалювали уміння щодо налаштування, експлуатації засобів радіо- та супутникового зв’язку, телекомунікаційних комплектів та комплексних апаратних зв’язку.

Варто зауважити, що проведення таких заходів є надзвичайно важливим як для слухачів, так і викладачів кафедри, адже вони дають можливість обмінювалися практичним досвідом, напрямками вирішення проблемних питань як стосовно окремих зразків техніки зв’язку, так і системи зв’язку в цілому.

Наприкінці проходження курсів усі офіцери успішно склали іспит за результатами навчання та отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.