У ВІТІ відбулось Свято фізичної культури і спорту

Добавлено: 12.09.2021 Переглянуто: 841

Яскраві заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту, тривають. На черзі улюблений захід курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – Свято фізичної культури і спорту.

Свято фізичної культури і спорту у ВІТІ щорічно організовується кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту. У заході взяли участь збірні команди факультетів.

Урочисте відкриття заходу відзначилось ранковим шикуванням та жеребкуванням для команд.

Курсанти змагались у таких спортивних номінаціях як зустрічна естафета, естафета на гімнастичному майданчику, перетягування канату, бій на колоді, баскетбол, стрільба із пневматичної гвинтівки, комбінована естафета та метання ножів.

Привітати курсантів, на свято завітав заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Віталій Тарасов.

- Спорт – важлива складова виховання майбутніх офіцерів. Мені дуже приємно, що такий захід курсанти ВІТІ стали йменувати святом. Найголовніше – це задоволені обличчя наших вихованців, заради цього варто крокувати вперед, - прокоментував офіцер.

Змагання були напруженими, але справедливими. Бадьорості та наснаги учасникам надавали вболівальники – їхні співслужбовці. Тож, призові місця розподілились таким чином:

- Змагання в зустрічній естафеті 10х10х100 м:

ІІІ місце – факультет інформаційних технологій.

- Змагання в естафеті на гімнастичному майданчику:

ІІІ місце – факультет телекомунікаційних систем.

- Змагання з перетягування каната:

- Бій на колоді:

І місце – факультет телекомунікаційних систем;

ІІ місце – факультет інформаційних технологій;

ІІІ місце – факультет бойового застосування систем управління та зв’язку.

- Змагання з баскетболу:

ІІІ місце – факультет телекомунікаційних систем.

- Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

ІІІ місце – факультет телекомунікаційних систем.

- Змагання з метання ножів:

- Комбінована естафета:

ІІІ місце – факультет інформаційних технологій.

Абсолютними переможцями змагань стала збірна команда факультету бойового застосування систем управління та зв’язку. Тепер їх по праву варто називати найспортивнішим факультетом ВІТІ!

На урочистому закритті свята заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов подякував усім учасникам заходу та нагородив особовий склад приємними подарунками.

Командування Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут висловлює щиру подяку ПрАТ «Оболонь», Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та їхнім керівникам за допомогу та підтримку в організації заходу!

Слава Україні!