Команда ВІТІ взяла участь у святі спорту присвяченому Дню фізичної культури та спорту

Добавлено: 11.09.2021 Переглянуто: 531

У спортивному комплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшло свято спорту, яке присвячене Дню фізичної культури та спорту.

Збірна Військового інституту телекомунікацій та інформатизації виборола друге командне місце на цих змаганнях.

Всього у святі спорту взяли участь 7 команд - 169-й навчальний центр «Десна» ім. князя Ярослава Мудрого, 31-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення ім. гетьмана Михайла Дорошенка, Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського, Військовий інститут КНУ ім. Т. Шевченка, Окремий президентський полк ім. гетьмана Богдана Хмельницького, 101-ша окрема бригада охорони ГШ та Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Команди змагались у різних видів спорту, а саме: перетягування канату, гвардійський ривок, міні-футбол, шведська естафета, естафета 4х100 м.

У перетягуванні канату команда ВІТІ здобула впевнену перемогу.

Друге місце зв’язківці взяли у шведській естафеті з результатом – 3.39, 22 с та естафеті 4х100 м (48, 78 с).

У вправі Р-12 гвардійський ривок третє місце у Олександра Бугая.

У боротьбі за третє місце з міні-футболу збірна ВІТІ виграла у команди ВІКНУ з рахунком 3:2.

- Враження просто супер від свята спорту, який відбувається сьогодні. Є поштовх працювати далі, брати тільки перші місця. Вже скоро буде чемпіонат України з гирьового спорту, тому докладу максимум зусиль аби здобути перемогу, - зазначив кандидат у майстри спорту з гирьового спорту Олександр Бугай.

По завершенню змагань у спортивному комплексі університету відбулося урочисте нагородження переможців турнірів медалями, грамотами та перехідним Кубком.