Привітання начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з Днем знань

Добавлено: 01.09.2021 Переглянуто: 608

Шановні курсанти, сержанти, офіцери!

Від усієї душі хочу привітати з Днем знань і початком нового навчального року!

Перше вересня - особливе свято, близьке кожному. З цього дня у кожного з нас починалася або починається хоч важка, але дуже захоплююча дорога.

Пам'ятаєте, знання - сила! Вчіться, збагачуйте знаннями наше військо, нашу Україну, адже ви - інтелектуальна еліта Збройних Сил України.

Сьогодні хочу висловити окремі побажання майбутнім випускникам та нашим новобранцям - першокурсникам.

Нехай новий навчальний рік буде доленосним для кожного з вас. Відчуйте відповідальність та оберіть правильний курс для досягнення мети.

Шановні працівники знань, дорогі педагоги!

На вас покладено відповідальну місію бути провідниками знань та справжніми наставниками для ваших вихованців.

Будьте наполегливими, знаходячи нові моделі освітніх відносин, і терплячими, втілюючи їх у практику.

Бажаю вам, здійснення всіх задумів, блискучих і вдячних учнів, мудрості і здоров'я!

З повагою, Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор В. Остапчук