Курсанти факультету телекомунікаційних систем ВІТІ взяли участь у забігу "Шаную воїнів - біжу за Героїв України" в дистанції на 10 км

Добавлено: 28.08.2021 Переглянуто: 189

Цьогорічний забіг "Шаную воїнів - біжу за Героїв України" відбувся 28 серпня в місті Києві та регіонах України.

На спортивному заході кожен учасник обрав дистанцію із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

- По-перше, такі забіги популяризують спорт серед Українців. По-друге, це допомагає підтримувати історичну памʼять нагадуючи, що у нас досі йде війна і потрібно памʼятати своїх героїв і вшановувати їх, — зазначив учасник забігу курсант Олександр Гавриленко.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут є постійними учасниками даного забігу.

Слава Героям!

Слава Україні!