У ВІТІ відбулася робоча зустріч з представниками Литовської республіки

Добавлено: 26.08.2021 Переглянуто: 258

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулася робоча зустріч з директором регіонального центру кіберзахисту полковником Ромалдасом Петкевічусом, аташе з питань оборони при посольстві Литовської республіки в Україні полковником Даріусом Адомайтісом та радником з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні підполковником Стасісом Палдунасом. Метою зустрічі стало ознайомлення литовської сторони з діяльністю Військового інституту та обговорення шляхів розвитку співробітництва в сфері кібербезпеки.

Під час заходу члени делегації ознайомилися з напрямками підготовки курсантів та науковою діяльністю інституту.

Також начальником кафедри «Кібербезпеки» полковником Владиславом Чевардіном представлено досягнення кафедри у сфері кібербезпеки.

Обидві сторони висловили сподівання про подальшу плідну двосторонню співпрацю.