Парадний розрахунок ВІТІ взяв участь в Параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Добавлено: 24.08.2021 Переглянуто: 807

24 серпня особовий склад парадного розрахунку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь в Параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Цього року парадному розрахунку ВІТІ випала велика честь представляти на Параді військ Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

Парадний розрахунок ВІТІ очолював начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня, учасник бойових дій генерал – майор Віктор Остапчук. До командної групи офіцерів Парадного розрахунку ВІТІ увійшли десятеро офіцерів – учасників бойових дій, серед яких заступник начальника інституту з озброєння - начальник озброєння, лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня, учасник бойових дій полковник Олексій Кім; начальник факультету телекомунікаційних систем лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня, учасник бойових дій полковник Євгеній Рибка; начальник факультету бойового застосування систем управління та зв’язку, учасник бойових дій полковник Олександр Пономарьов.

Курсантський стрій складався з кращих військовослужбовців інституту, відмінників навчання. В однострої, на рівні з чоловіками під час Параду, також крокували жінки – військовослужбовці – кращі курсантки інституту.

Також, вперше, Майданом Незалежності здійснив рух зведений підрозділ засобів зв’язку рухомого пункту управління, до складу якого ввійшли командно-штабні машини БТР КШ «Хорунжий», БТР-4КШ, БТР-3КШ, Автоматизований антенний комплекс Центральної польової станції супутникового зв’язку, Радіорелейні станції А2М1-07.