Привітання начальника ВІТІ імені Героїв Крут генерал-майора Віктора Остапчука із 30-ю річницею Дня Незалежності України

Добавлено: 24.08.2021 Переглянуто: 528

Шановні офіцери, сержанти та солдати, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани! Щиросердечно вітаю вас із 30-ю річницею Дня Незалежності України!

Перед Україною, її Збройними Силами стоять складні й великі завдання! Нам випала велика честь - стати учасниками творення нової Української держави. Я щиро вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності України.

Низький уклін всім тим Героям, які віддали свої життя за вільну та незалежну Україну. Пам'ятаємо про їх подвиг!

У цей знаменний для всіх українців день, зичу кожному з вас міцного здоров’я, оптимізму і непохитної віри у щасливу і заможну, вільну та незалежну Україну!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук