У ВІТІ відзначили День Державного Прапору України

Добавлено: 23.08.2021 Переглянуто: 540

День Державного прапору - особливе свято для кожного українця. Прапор України - це символ свободи і незалежності, слави і відродження! Синьо-жовтий стяг вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на подвиги!

Так, з метою вшанування багатовікової історії Української держави, ранком 23го серпня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулось урочисте підняття Державного Прапору.

Право урочисто підняти символ держави було надано кращим курсантам факультету бойового застосування систем управління та зв’язку. Під звуки Державного гімну синьо-жовтий стяг замайорив над ВІТІ!