У ВІТІ вшанували героїв, які віддали своє життя за незалежність України

Добавлено: 22.08.2021 Переглянуто: 512

Напередодні Дня державного прапора та Дня незалежності України військовослужбовці інституту провели мітинг-реквієм та поклали квіти до Меморіалу слави випускників, вшановуючи загиблих Героїв, які віддали свої життя за волю та незалежність України.

-…ми не маємо права забути тих, хто віддав за незалежність України найдорожчу ціну-своє життя, Вічна пам'ять Героям! Вічна їм слава! - зазначив у своїй промові заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

Під час мітингу, офіцер зачитав поіменно всіх випускників інституту, які загинули за волю та незалежність України. Присутні вшанували пам'ять всіх Героїв хвилиною мовчання.