У ВІТІ відбувся другий Випуск Курсів Лідерства офіцерів тактичного рівня

Добавлено: 13.08.2021 Переглянуто: 514

Сьогодні, 13 серпня, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся 2й випуск курсів Лідерства офіцерів тактичного рівня.

Випускники отримали кваліфікацію офіцера тактичного рівня, первинне офіцерське звання «молодший лейтенант». Усіх випускників направлено на офіцерські посади підрозділів Збройних сил України.

Бажаємо офіцерам подальшого професійного зростання, впевненого просування кар‘єрними сходами, поваги від підлеглих та великих успіхів у справі служіння українському народові.